Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pedofil z przedszkola skazany

Janusz K., 47-letni mieszkaniec Łomży. został uznany winnym zarzucanych mu przestępstw pedofilii. Mężczyzna oskarżony był o seksualne molestowanie trójki małych dzieci - w wieku od dwóch i pół do niespełna czterech lat - w jednym z niepublicznych przedszkoli w mieście. Sąd Rejonowy w Łomży wymierzył mu dziś karę pięciu lat więzienia, ale także ustanowił 10-letni zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych i dożywotni zakaz wykonywania zawodów w których mógłby on mieć kontakt z małymi dziećmi. Janusz K. ma także zapłacić nawiązkę na rzecz jednego z pokrzywdzonych wysokości 70 tys zł i pokryć koszty postępowania. Wyrok nie jest prawomocny.

Sprawa pedofila w przedszkolu wyszła na jaw wczesną wiosną ubiegłego roku, gdy rodzice dzieci z przedszkola mieszczącego się w bloku przy ul. Sybiraków poinformowali prokuraturę o swoich podejrzeniach wykorzystywania seksualnego ich dzieci. Śledczy po przeanalizowaniu sprawy przedstawili zarzuty poddawania „innym czynnościom seksualnym” przedstawili Januszowi K.. To mąż ówczesnej właścicielki przedszkola. Mężczyzna od razu trafił do tymczasowo aresztu, stąd dowożony był na proces, który rozpoczął się lutym tego roku. Ze względu na dobro prowadzonego postępowania już prokuratorskie śledztwo prowadzone było w wielkiej dyskrecji. Z tej samej przyczyny, decyzją sądu, także sama rozprawa odbywa się za zamkniętymi drzwiami. Także uzasadnienie dzisiejszego wyroku z tego względu jest utajnione.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę