Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Konarzycach

Zablokowana jest droga Łomża – Śniadowo. W Konarzycach około 10.20 doszło do wypadku. Ciągnik rolniczy zderzył się z samochodem osobowym, który przewrócił się na dach. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Z pierwszych informacji wynika, że sprawcą wypadku był kierowca ciągnika rolniczego, który miał wymusić pierwszeństwo przejazdu. Policjanci udroznili już przejazd przez Konarzyce, który w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Uszkodzony samochód po uderzeniu w skarpę studzienki
Foto: Ślad po uderzeniu Peugeota

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę