Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ostatnie dni na rozliczenie podatku

Co dziesiąty podatnik w województwie podlaskim nie rozliczył się jeszcze z fiskusem za 2013 rok. Takie są szacunki administracji podatkowej. A do złożenia PIT-ów zostały już tylko 3 dni - termin upływa w środę 30. kwietnia.

W ostatnich dniach w urzędach będzie duży tłok, dlatego zamiast stać w kolejkach - można złożyć PIT drogą elektroniczną - zachęca rzecznik Izby Skarbowej w Białymstoku - Radosław Hancewicz. Do tej pory z systemu e-Deklaracje skorzystało 85 tysięcy podatników rozliczających się w województwie podlaskim. To łatwiejsza forma rozliczenia, bo system wyłapuje błędy i nie przyjmuje formularzy, jeśli nie są poprawnie wypełnione. Interaktywny formularz, za pomocą którego można wypełnić i wysłać swoje zeznanie podatkowe, należy pobrać ze strony e-deklaracje.gov.pl. Znajdują się tam również szczegółowe informacje.

Żeby ułatwić mieszkańcom regionu rozliczenie się z podatku - urzędy skarbowe do środy (30.04) będą czynne dłużej - do 18:00, a nawet do 20:00.

Rozliczyć się można także w specjalnych mobilnych punktach podatkowych. W poniedziałek (28.04) taką możliwość mają mieszkańcy Łap (9:00-14:00), którzy mogą liczyć na pomoc pracownika skarbówki w Urzędzie Miejskim, tam też można się rozliczyć przez Internet. We wtorek po południu (17:00-19:00) mobilny punkt podatkowy będzie działać w Centrum Katolickim w Łomży.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę