Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Wielka Majówka w Nowogrodzie

Czy pamiętacie słynne Majówki w Nowogrodzie organizowane wiele lat temu, które przyciągały tłumy uczestników z całego Podlasia i Mazowsza? To właśnie tu w Nowogrodzie na dużej scenie, przed hotelem Zbyszko, wystąpiła niegdyś znana na całym świecie grupa BONEY M, co było wydarzeniem na skalę całego kraju. Po bardzo długiej przerwie właściciel hotelu wraz z organizatorem imprezy, postanowili przywrócić to magiczne wydarzenie. Dzięki temu, po wielu latach przerwy – do Nowogrodu powróci znów Wielka Majówka, która została zaplanowana dzień przed 1 Maja – czyli na 30 kwietnia 2014 w środę od godziny 17. To doskonała data, na wspólne rozpoczęcie wolnego majowego weekendu.

Co przygotowali organizatorzy po tak długiej przerwie?
Na koncertowej scenie w Nowogrodzie podczas imprezy wystąpi czołówka polskiej sceny muzyki Dance i Disco Polo.
Tego wieczoru do Nowogrodu zawitają zespoły: Piękni i Młodzi, D-Bomb, Exaited, Skalars i Covers.  Będzie to bez wątpienia największa Gala Muzyki Dance i Disco Polo w naszym regionie.  Nie zabraknie również bogatej gastronomi, ekipy filmowej i fotografów, którzy uwiecznią to wydarzenie. 

Czy organizator planuje zakończyć imprezy w Nowogrodzie tylko na majówce?  Na to pytanie postanowiliśmy uzyskać odpowiedź u źródła.  Zapytaliśmy więc organizatora imprezy – Pawła Berenta.
Skąd pomysł na przywrócenie majówki w Nowogrodzie?
- Wiele lat temu miałem okazję być w Nowogrodzie na imprezie klubowej. Już wtedy wiedziałem, że drzemie w tym miejscu niesamowity potencjał kulturalno-rozrywkowy.  Kiedy poznałem historię wielkich majówek, postanowiłem namówić właściciela do współpracy. Nasze rozmowy trwały dosyć długo, ale zakończyły się sukcesem, dzięki czemu możemy cieszyć się dziś wspólnie z przywrócenia słynnej majówki w Nowogrodzie.

Czy majówka będzie jednorazowym wydarzeniem w tym miejscu?
- Nie chciałbym zdradzać wszystkich szczegółów, ale mogę zapewnić, że w Nowogrodzie spotykać się będziemy zdecydowanie częściej i regularnie w te wakacje.  Już dziś podpisaliśmy umowy z takimi artystami jak BOYS, AKCENT, MILANO, AFTERPARTY, MIG, POWERPLAY i wieloma innymi.  Jestem pewien, że Nowogród i teren przy Hotelu Zbyszko ma szansę stać się nowym centrum rozrywki i kultury zarówno dla starszych jak i młodszych mieszkańców regionu.

Czy wstęp na imprezę będzie płatny?
- Tak, będą to imprezy biletowane, jednak planujemy wiele promocji szczególnie dla najmłodszych, dla których wstęp pod opieką rodziców będzie zupełnie darmowy.  Prowadzimy także zaawansowane rozmowy z Łomżyńskim MPK, który planuje uruchomić specjalną linię autobusową na nasze imprezy.  Wszyscy, którzy dotrą do nas miejską komunikacją, będą mogli liczyć na znaczne zniżki.  Do tego co imprezę losować będziemy duży pakiet darmowych wejściówek.
Zdobyć je będzie można na naszym profilu facebook:
www.facebook.com/ImprezyZbyszko
oraz poprzez stronę internetową:
www.imprezyzbyszko.pl

Na co stawia Pan jeszcze w swoich planach związanych z imprezami w Nowogrodzie?
- Zdecydowanie na pierwszym miejscu, na zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu zabawy uczestnikom imprezy, nad którymi czuwać będzie zarówno profesjonalna ochrona jak i służby stacjonujące na terenie imprezy. Dbać będziemy także o niezapomnianą atmosferę i niepowtarzalny klimat.

Dziękuje za odpowiedzi. Pozostaje mi życzyć sukcesu w realizacji założonego planu.
- Ja również dziękuję i serdecznie zapraszam wszystkich Państwa na wielki powrót imprez w Nowogrodzie już 30 kwietnia 2014 od godziny 17:00 i bawimy się do 3 rano.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę