Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jogurty greckie z Piątnicy

Piątnica otwiera sezon wiosenny przedstawiając nowy, lekki Jogurt typu greckiego bez tłuszczu o dwukrotnie większej zawartości białka, naturalny i z owocami. Są one produkowane w rozbudowanym zakładzie w Piątnicy, w którym w marcu uruchomiono specjalną, nowoczesną linię produkcyjną. OSM Piątnica zapowiada silne wsparcie reklamowe swoich nowych produktów także w telewizji.

OSM Piątnica od 21 lat znana jest w całym kraju z Serka Wiejskiego. Spółdzielnia produkuje także śmietany, których jest największym dostawcą w Polsce, świeże twarogi, serki do smarowania (Twój Smak, Twój Smak Puszysty) oraz kefiry i serek Mascarpone. 
W 2012 roku OSM Piątnica zaczęła podbijać kolejny segment wyrobów mleczarskich - wprowadzając do oferty jogurt naturalny i gęsty jogurt z mascarpone, a w sierpniu 2013 roku uruchomiła produkcję świeżego Mleka Wiejskiego w unikalnym na rynku opakowaniu - butelce z uchwytem. W marcu 2014 roku OSM Piątnica rozszerzyła ofertę jogurtów, wprowadzając na rynek jogurty typu greckiego 0 proc. tłuszczu, 2 razy więcej białka. Jogurty typu greckiego - naturalny i w trzech wersjach smakowych: z truskawkami, wiśniami, oraz brzoskwinią i marakują dostępne są w sprzedaży od marca. W maju na rynku pojawią się kolejne trzy smaki: z malinami, z gruszką i jabłkiem oraz z jagodami.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę