Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Czepkowanie studentów pielęgniarstwa

To trudna, ale piękna praca - tak mówią studentki i studenci pielęgniarstwa z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W czwartek 40 osób otrzymało swoje pierwsze czepki.

Symboliczna ceremonia nie oznacza jednak, że są już pielęgniarkami i pielęgniarzami. Przed nimi jeszcze rok nauki, ale już teraz wielu z nich deklaruje, że będzie szukało pracy poza granicami kraju. Jak mówią, motywują ich przede wszystkim dobre warunki pracy i znacznie wyższe wynagrodzenie niż w Polsce.

Joanna Chylińska z Instytutu Zdrowia PWSiP ma nadzieję, że sytuacja w polskiej służbie zdrowia zmieni się i absolwenci kierunków medycznych przestaną szukać zajęcia w innych krajach.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę