Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Konkurs Mama, tata i ja

Dnia 16 kwietnia 2014r o godzinie 10.00 w sali widowiskowej MDK-DŚT rozpoczęły się eliminacje miejskie XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków ph. „Mama, tata i ja”.

Wystąpiło ponad 30 uczestników, a wśród nich  dzieci z grupy pięciolatków: Gabriela Chojnowska z piosenką "Głupotki", Dominik Górski z piosenką "Tata jest potrzebny" oraz Zespół "Piąteczka" w składzie: Julia Godlewska, Pola Krasucka, Maja Wądołowska i Zuzanna Wróblewska w piosence "Na całym świecie mama". Wszyscy wykonawcy otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy !

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 25 kwietnia 2014 01:05
Data ostatniej edycji: nie, 27 kwietnia 2014 21:58:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę