Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zajęcie otwarte w grupie III

Spożywanie posiłków przez małe dzieci spędza sen z oczu nie jednemu rodzicowi, dlatego w naszym przedszkolu organizujemy zajęcia otwarte dla rodziców , na których dzieci i rodzice wspólnie przygotowują rożne posiłki.

Tym razem 10 kwietnia 2014 w grupie III czterolatków dzieci z pomocą rodziców wykonywały kolorowe kanapki. Za nim przystąpiły do tego zadania wcześniej umyły ręce i uczestniczyły w rozmowie z nauczycielkami Panią Basią i Panią Karolinką o produktach zdrowych i niezdrowych, o nabiale i jego znaczeniu dla zdrowia. Niezwykłą atrakcją była  "krowa" , którą można było podoić. W dalszej  części zajęcia dzieci z pomocą rodziców robiły kolorowe kanapki. Zadanie zostało wykonane na szóstkę. Kanapki były przepyszne.
Po zajęciu odbyło się spotkanie z psychologiem Panią Danutą Kudaj na temat przygotowania dziecka do osiągnięcia dojrzałości szkolnej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 25 kwietnia 2014 00:51
Data ostatniej edycji: nie, 27 kwietnia 2014 22:51:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę