Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szumowo. Śmiertelny wypadek podczas prac w gospodarstwie

Śmiertelny wypadek podczas prac rolniczych w Szumowie koło Zambrowa. Do zdarzenia doszło w środę (23.04) na prywatnej posesji. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dwóch mężczyzn obsługiwało agregat zawieszony na podnośniku ciągnika. W pewnym momencie agregat spadł z podnośnika i przygniótł 39-latka. Mężczyzna zginął na miejscu. Drugi z rolników uciekł z miejsca zdarzenia.

Po krótkim czasie zatrzymali go policjanci. Okazało się, że był pijany. Został zatrzymany do wyjaśnienia okoliczności wypadku. Nie wiadomo jeszcze, czy mężczyzna, który zginął również pił alkohol.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę