Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ścigacze na obwodnicy Stawisk

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Dwóch motocyklistów, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o 103 km/h, najpierw nagrali, a później zatrzymali policjanci na obwodnicy Stawisk. Okazało się, że to ojciec z synem. Świąteczna motocyklowa przejażdżka zakończyła się dla nich utratą praw jazdy i skierowaniem wniosków do sądu o ukaranie. 49 i 25-latkowi grozi grzywna do 5 tysięcy złotych i nawet zakaz prowadzenia pojazdów.

Ścigacze na obwodnicy Stawisk


Jak przekazuje oficer prasowy kolneńskiej policji w wielkanocną niedzielę po godzinie 10.00 na obwodnicy Stawisk policjanci z patrolujący drogę zauważyli dwóch motocyklistów poruszających się z bardzo dużą prędkością. Zainstalowany w oznakowanym radiowozie videorejestrator pokazał, że kierowcy jednośladów w miejscu, gdzie można jechać z maksymalną prędkością 90km/h jechali 193 km/h. Po zatrzymaniu kierujących do kontroli okazało się, że to 49-letni ojciec ze swoim 25–letnim synem. W związku z popełnionymi przez mężczyzn wykroczeniami funkcjonariusze zatrzymali im prawa jazdy oraz zostały skierowane przeciwko nim wnioski do sądu o ukaranie. Tam policyjny oskarżyciel publiczny wnioskował będzie o orzeczenie wobec 49 i 25-latka zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo kierującym grozi także grzywna nawet do 5 tysięcy złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę