wtorek, 22 stycznia 2019 napisz DONOS@

Korek od Łomży przez Piątnicę

Znaczna część Łomży i niemal cała Piątnica została zablokowana po wypadku do jakiego doszło przed południem na moście Hubala. Jadące z Piątnicy do Łomży przez nowy most daewoo tico uderzyło w tył samochodu ciężarowego. Po wypadku kierowca tico – starszy mężczyzna na badania trafił do szpitala, ale też zablokowano całkowicie ruch na tym moście.

Kolizja przed mostem Hubala
Kolizja przed mostem Hubala
Kolizja przed mostem Hubala
Kolizja przed mostem Hubala

Policjanci wszystkie samochody kierują na stary most w ciągu ulicy Zjazd, co powoduje gigantyczne korki nie tylko w mieście, ale także po drugiej stronie Narwi - w Piątnicy. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę