Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Korek od Łomży przez Piątnicę

Główne zdjęcie
Kolizja przed mostem Hubala

Znaczna część Łomży i niemal cała Piątnica została zablokowana po wypadku do jakiego doszło przed południem na moście Hubala. Jadące z Piątnicy do Łomży przez nowy most daewoo tico uderzyło w tył samochodu ciężarowego. Po wypadku kierowca tico – starszy mężczyzna na badania trafił do szpitala, ale też zablokowano całkowicie ruch na tym moście.

Kolizja przed mostem Hubala
Kolizja przed mostem Hubala

Policjanci wszystkie samochody kierują na stary most w ciągu ulicy Zjazd, co powoduje gigantyczne korki nie tylko w mieście, ale także po drugiej stronie Narwi - w Piątnicy. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę