Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Co 10 gimbus nie nadawał się do jazdy

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Po ujawnieniu przez Inspekcję Transportu Drogowego gimbusa z gminy Mały Płock, z którego dzieci mogły wypaść przez dziurę w podłodze policjanci w całym województwie przeprowadzili wzmożone kontrole autobusów przewożących dzieci do szkoły. Trwająca blisko dwa tygodnie akcja ujawniła, że co 10 gimbus nie powinien był wyjeżdżać na drogę.

Jak podaje komenda wojewódzka policji w Białymstoku łącznie skontrolowanych zostało ponad 200 gimbusów. Niestety okazało się, że aż w 32 przypadkach policjanci stwierdzili usterki stanu technicznego pojazdów. Te w 22 przypadkach stały się przyczyną zatrzymania dowodów rejestracyjnych. Stwierdzone usterki dotyczyły przede wszystkim niesprawności w układzie kierowniczym, hamulcowym, czy też oświetleniowym pojazdów. Niestety w 18 przypadkach pojazdy nie zostały dopuszczone do dalszej jazdy, a dowożonym nimi dzieciom trzeba było zapewnić transport zastępczy.

zobacz: Dzieci mogły wypaść przez dziurę w podłodze gimbusa

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę