Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

O krok od katastrofy

Jedna osoba została ranna w wypadku do jakiego doszło nocą na drodze krajowej nr 61 na odcinku Ostrołęka - Łomża. W miejscowości Chojny Młode zderzył się samochód osobowy z ciężarowym ciągnikiem siodłowym z podczepioną cysterną.

Po wypadku oba samochody zjechały do przydrożnego rowu, a cysterna, którą przewożono 30 tysięcy litrów oleju napędowego, przewróciła się na bok. Aby ją podnieść koniecznym okazało się przepompowanie jej zawartości do innej cysterny.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę