Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zadbaj o swoje auto

Zima, chociaż krótka, to na długo zostawiła ślad na naszym aucie. Wyblakły i porysowany lakier, ślady po ptasich odchodach, matowe reflektory, odpryski itp. Lista wad wciąż się wydłuża, bo jeszcze i wnętrze... Zabrudzone, krótko mówiąc, zaniedbane. Wystarczy więc skorzystać z usług Firmy Car-Protect, która profesjonalnie zajmuje się konserwacją pojazdów i autodetailingiem. To słowo z angielskiego oznacza zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu lub jego elementów, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Autodetailing podnosi walory estetyczne i użytkowe auta, przedłuża jego żywotność i zwiększa wartość rynkową.

Oglądając reklamy „pewnych” środków nietrudno uwierzyć, że jeden preparat uczyni z naszego pojazdu jak za dotknięciem magicznej różdzki - jeżdżący ideał. Niestety, rzeczywistość jest zgoła odmienna. Wie to każdy z nas - nie ma „leku” na wszystko. Należy dobrać odpowiedni proces odnowy pojazdu, na co składa się: usunięcie wtrąceń mechanicznych, smoły, asfaltu, lotnej rdzy, plam z owadów i żywicy, pielęgnacja powłoki lakierniczej - polerowanie, usuwanie rys, zmatowień, hologramów widocznych w słońcu, woskowanie.
Podobnie jest z wnętrzem pojazdu. Dostępne w sprzedaży środki w większości nie radzą sobie z zanieczyszczeniami, które pojawiają się w trakcie użytkowania, a jedynie maskują je na pewien czas. Czyszczenie, pranie elementów wnętrza – tapicerki materiałowej, podsufitki, renowacja tapicerki skórzanej, plastików oraz ich zabezpieczenie to najkrótsza droga, aby znów poczuć odrobinę luksusu w aucie.
Właściciele nowych aut również znajdą w Firmy Car-Protect coś dla siebie. Proponujemy trwałe powłoki woskowe, ceramiczne lub kwarcowe z gwarancją nawet na 3 lata.
Większości użytkowników przyświeca idea, że skoro nie widać rdzy, to nie ma sensu poprawiać „fabryki”. Zostawiając pojazd bez zabezpieczenia, są zupełnie nieświadomi, jakie spustoszenie korozja czyni wewnątrz profili, drzwi, progów. Niestety, zima to okres, w którym nasz samochód narażony był nieustannie na ataki mrozu, śniegu, soli i innych środków chemicznych. Stosując odpowiednie preparaty, możemy skutecznie zabezpieczyć pojazd. Zaniedbanie tych działań przyspieszy proces korozji w sposób zdecydowany i nieuchronny. Czasem wystarczy zastosowanie specjalnego wosku, który wskutek ścisłego kontaktu z powierzchnią chroni ją przed działaniem czynników agresywnych, jak np. wilgoć, gazy agresywne i rozpylone roztwory soli. Potraktujmy więc proces konserwacji pojazdu jako profilaktykę, a nie walkę z już widocznymi śladami korozji, chociaż  i w tej walce nie jesteśmy bez szans. Zastosowanie odpowiedniej procedury skutecznie zatrzyma również już powstałą korozję. 
Dla miłośników starych motocykli oraz rowerów Firma Car-Protect poszerza swoją działalność, związaną z kompleksową renowacją. Bardzo często właściciele motoryzacyjnych skarbów przechowują je w szopie czy garażu, nie bardzo wiedząc, co można z nimi zrobić. Nasza oferta skierowana jest zarówno do tych, którzy chcą zachować pojazd w stanie fabrycznym, jak i dla tych, którzy chcieliby, aby ich skarb dostał nowe życie po kompleksowej odbudowie.
Zapraszamy do nowej siedziby Firmy Car-Protect przy ulicy Nowogrodzkiej 99, tel. 662-30-30-20.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę