Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Pierwszy Piknik Budowlany z PSB PROBUD 25-26 kwietnia w Łomży!

To będzie wyjątkowa okazja do spotkania z wiodącymi producentami materiałów budowlanych i rozmowy na temat inwestycji. Niezależnie od tego, czy planujesz budowę dużego domu, czy małego garażu, w dniach 25-26 kwietnia otrzymasz odpowiedź na każde pytanie zadane naszym specjalistom. Dodatkowo na Pierwszym Pikniku Budowlanym z PSB PROBUD wybrane towary kupisz nawet o 30 % taniej! Oprócz fachowych porad i atrakcyjnych cen, na naszych Klientów czekają potrawy z grilla i inne niespodzianki. Jeśli chcesz w miłej i rodzinnej atmosferze dowiedzieć się więcej na temat budowy, remontu lub materiałów koniecznie weź udział w Pierwszym Pikniku Budowlanym z PSB PROBUD na ulicy Poligonowej 6 w Łomży.

 

Z fachowcami przy grillu o materiałach budowlanych

W piątek od godziny 7. do 17. oraz w sobotę od 7. do 13. czołowi producenci materiałów budowlanych będą do dyspozycji naszych Klientów. Swoje stoisko przygotowała firma ALPOL - producent profesjonalnej chemii budowlanej, systemów ociepleń budynków, hydroizolacji, klejów do płytek, a także tynków zewnętrznych. Klienci poszukujący dekoracyjnych kostek brukowych oraz płyt tarasowych będą mogli uzyskać porady od specjalisty z firmy SEMMELROCK. W zakresie okien, wyłazów dachowych i schodów strychowych doradzać będzie firma FAKRO. W piątek o godzinie 13. odbędzie się pokaz firmy SOPRO, producenta fug i impregnatów do kostki brukowej oraz izolacji tarasów. W Pierwszym Pikniku Budowlanym z PSB PROBUD weźmie udział także firma KARCHER, oferująca zaawansowane myjki ciśnieniowe. Dla naszych Klientów firma KARCHER przygotowała prezentację przedstawiającą możliwości sprzętów myjących. To jednak nie wszystko! W zakresie produktów do ogrodu i domu, okien, techniki grzewczej, kostki brukowej, płyt tarasowych, ogrodzeń, drzwi i bram, maszyn budowlanych, a także pokryć dachowych fachowych porad będą udzielać także specjaliści PSB PROBUD. Wszystko to w miłej atmosferze i ze smaczną przekąską z grilla dla naszych Klientów.

Strefa atrakcyjnych cen

Pierwszy Piknik Budowlany z PSB PROBUD to czas wyjątkowych promocji. Wybrane materiały budowlane w dniach 25 - 26 kwietnia będą nawet o 30 % tańsze! W atrakcyjnych cenach między innymi: pustak ceramiczny od 4,95 zł za sztukę, wełna mineralna 15 cm za 7,99 zł/m2, klej do styropianu Alpol 12,95 zł za sztukę i blachodachówka w super cenie 19,99 zł/m2. Odwiedź nas na Poligonowej 6 w Łomży i poznaj nasze wszystkie promocje. Zapraszamy wszystkich, planujących budowę domu, remont, modernizację budynku, a także szukających profesjonalnych materiałów budowlanych. Nie przegap promocji, fachowych porad i pokazów producentów już 25 - 26 kwietnia podczas Pierwszego Pikniku Budowlanego z PSB PROBUD.

Więcej o PSB PROBUD

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „Probud” powstało w roku 1988 w Łomży jako firma wykonawcza, specjalizująca się w realizacji nowych obiektów oraz w pracach remontowo-budowlanych. W swoim dorobku ma wiele inwestycji budowlanych. W grudniu 1995 roku nastąpiło przekształcenie w PBH „Probud” Wiesław Pruszko. W ostatnich latach, zgodnie z nowo przyjętą strategią, firma koncentruje się przede wszystkim na handlu hurtowym i detalicznym materiałami budowlanymi w szeroko pojętym zakresie. W ramach działalności handlowej w styczniu 1999 roku przedsiębiorstwo przystąpiło do Grupy PSB – Polskie Składy Budowlane, co w znaczący sposób przyczyniło się do poszerzenia oferty produktów. PROBUD dysponuje dużym zapleczem magazynowym. Atutem firmy jest pełna oferta handlowa, profesjonalna obsługa klientów oraz konkurencyjne ceny. Obsługujemy zarówno duże inwestycje, jak i indywidualne zamówienia. Pracownicy firmy zawsze służą fachowym doradztwem w zakresie dokonywania najkorzystniejszych zakupów. W ostatnich latach wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchomiona została sprzedaż internetowa www.psbprobud.pl

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę