Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek za Elżbiecinem

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku do jakiego doszło na drodze krajowej nr 64 Piątnica – Jeżewo. W okolicy wsi Zabawka, za Elżbiecinem jadąc od strony Piątnicy, dachował bus.

Do wypadku wypadku około 13.30. Peugeot boxer jechał od strony Wizny. Z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn kierowca samochodu, „wjeżdżając do lasu” w okolicy Elżbiecina stracił panowanie nad samochodem zjechał z jezdni i dachował. Dwie z czterech osób jadących busem odniosły obrażenia i zostały przewiezione do szpitala.
Po wypadku ruch na krajowej 64 jest utrudniony. Policjanci samochody przepuszczają wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę