Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejna rozprawa burmistrza odwołana

Burmistrz Stawisk Marek Waszkiewicz ponownie przedstawił przed sądem zwolnienie lekarskie. Z tego powodu kolejna rozprawa została odwołana. Tym razem jednak sędzia postanowił poprosić ZUS o sprawdzenie tego dokumentu i stanu zdrowia burmistrza.

Przypomnijmy sprawa dotyczy kolizji drogowej z lipca 2012 roku. Marek Waszkiewicz jest obwiniony o to, że kierował służbowym samochodem i doprowadził do kolizji. Czasu na zakończenie sprawy jest coraz mniej, bo wykroczenie przedawni się w lipcu. Kolejny termin posiedzenia sędzia wyznaczył na 29 kwietnia.

Sześć dni wcześniej ma się odbyć rozprawa, w której burmistrz oskarżony jest o kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Ale nie wiadomo, czy się odbędzie ze względu na złożone do sądu zwolnienie lekarskie, które obowiązuje do 25 kwietnia.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę