Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Zatrzymany z narkotykami

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci zatrzymali 19-latka który miał przy sobie amfetaminę a w mieszkaniu amunicję i niewielkie ilości marihuany. To mieszkaniec Zambrowa. Z wcześniejszych ustaleń mundurowych wynikało, że młody mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki.

19-latka policjanci zatrzymali wieczorem w miejscowości Czyżew. Ujawniono przy nim 12 torebek foliowych, zawierających biały proszek, a wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Łącznie we wszystkich torebkach było jej ponad 11 gramów. Ponadto podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego mężczyzny w Zambrowie ujawniono i zabezpieczono 22 sztuki amunicji do broni krótkiej i długiej oraz niewielkie ilości marihuany.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę