Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ludzkie szczątki na Browarnej w Łomży

Podczas prac związanych z przebudową ulicy Browarnej, w pobliżu ulicy Podleśnej, natrafiono prawdopodobnie na ludzkie szczątki - poinformował Łukasz Czech z ratusza. - Wykonawca o znalezisku powiadomił policję. Prace na tym fragmencie inwestycji zostały tymczasowo wstrzymane.

- Około godz. 10.00 otrzymaliśmy zgłoszenie - mówi Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży. - Znaleziono czaszkę i jakieś kości. Głębokość na jakiej dokonano odkrycia może wskazywać, że szczątki pochodzą z czasów II wojny światowej. Będzie to dokładnie wyjaśniane.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę