Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Uczniowie mają wolne, MPK „wakacje”

We wszystkich szkołach rozpoczęła się przerwa świąteczna w związku ze świętami Wielkiej Nocy. W ślad za tym w łomżyńskim MPK zmieniły się kursy autobusów. Od dziś do wtorku włącznie z nim (uczniowie do szkoły wracają dopiero w środę) autobusy będą kursowały według rozkładu wakacyjnego - nie kursują autobusy oznaczone literą „s”.

Dziś i jutro, a także we wtorek łomżyńskie MPK będą kursowały jak w wakacje. W sobotę – jak w wakacyjna sobotę, a w świąteczne niedziele i poniedziałek według rozkładu obowiązującego w niedzielę i święta. Bliższych informacji odnośnie odjazdów z poszczególnych przystanków udziela dyspozytor MPK pod czynnym całą dobę telefonem 86 216 03 35.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę