Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Dzieci na złodziejskich łowach

12-latek i 16-latek najpierw ukradli samochód, a następnie kasetkę z pieniędzmi z kościoła w Wąsoszu. Nastolatkowie wpadli w ręce policjanci gdy wezwano ich do awantury jaką bez powodu wszczynali na terenie jednej z posesji w pobliskiej miejscowości.

Jak relacjonuje oficer prasowy KPP w Grajewie wczoraj około godziny 22:10 dyżurny policji został poinformowany przez mieszkańca miejscowości Świdry Awissa w gminie Szczuczyn, że na jego posesję przyjechało golfem dwóch młodych mężczyzn bez powodu wszczynając z nim awanturę. Policjanci, którzy przyjechali na mieście zatrzymali dwóch mieszkańców Pisza w wieku 12 i 16-lat. Jak się później okazało nastolatkowie tego samego dnia ukradli volkswagena w Wąsoszu. Dodatkowo w skradzionym pojeździe funkcjonariusze ujawnili kasetkę z pieniędzmi, którą młodzieńcy ukradli z kościoła w tej samej miejscowości. Teraz nastoletni sprawcy za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę