Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na krajowej 63

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Niezachowanie bezpiecznej odległości przez 44-letniego kierowcę volkswagena sharana, który uderzył w tył hamującego opla, było – według ustaleń policji - przyczyną wczorajszego tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 63, relacji Zambrów – Czyżew. Sharan po uderzeniu w opla zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym w przeciwną stronę fiatem fiorino. W wypadku zginął 81-letni pasażer sharana, a 7 osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek, około godziny 14:20. Wstępne ustalenia policji wskazują, że jadący w kierunku Czyżewa ford mondeo, którym kierowała 50-letnia kobieta zatrzymał się by wjechać na pobliską posesję. Za nim w tym samym kierunku jechał opel astra, którym podróżowały 4 osoby. Bezpośrednio za oplem również w tym samym kierunku jechał volkswagen sharan, którym również jechały 4 osoby. Jak ustalili policjanci, kierujący volkswagenem nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył opla po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym w przeciwną stronę fiatem fiorino, którym kierował 37-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia pojazdów na miejscu zginał 81-letni pasażer sharana, natomiast kierujący nim 44-letni mężczyzna oraz pasażerowie 66-letnia kobieta i 5-letnie dziecko zostali przewiezieni do szpitala. Ranni zostali również pasażerowie opla w wieku 61, 33 oraz 8 lat. 37-letni kierowca fiata również został przewieziony do szpitala. 
Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia ustalają zambrowscy policjanci.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę