Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Siłacze z Łomży

Dobrze zaprezentowali się siłacze z Łomży podczas rozgrywanych w Zalesiu Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Podopieczni Zbigniewa Turowskiego kilkakrotnie stawali na podium a trzy razy na najwyższym. Drużynowo Łomża uplasowała się tuż poza podium - na czwartym miejscu.

Siłacze z Łomży z opiekunem i trenerem Zbigniewem Turowskim
Siłacze z Łomży z opiekunem i trenerem Zbigniewem Turowskim

W zawodach w Zalesiu bardzo dobrze wypadła reprezentacja z Bursy Szkolnej nr. 2 w Łomży. Krzysztof Pruszyński zajął pierwsze miejsce w grupie młodzików do lat 17 w kat. wagowej 56 kg z wynikiem 60 kg. W tej samej kategorii wiekowej Dariusz Wybraniak w kat. wagowej 67,5 kg zajął drugie miejsce z wynikiem 82,5 kg, a Tomasz Malczyk w grupie młodzików do lat 19 w kat. wagowej 75 kg z wynikiem 105 kg zajął trzecie miejsce.

Dobrą formę zaprezentowali też zawodnicy z Siłowni ZIBI. Adrian Lipiński zajął pierwsze miejsce w grupie juniorów do lat 23 w kat. wagowej 67,5 kg z wynikiem 150 kg, ten sam zawodnik w kat. open juniorów do lat 23 zajął trzecie miejsce. Marcin Zabielski w kat. wagowej 67,5 kg w grupie senior z wynikiem 142,5 kg zajął drugie miejsce.

Uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży Paweł Woliński w grupie młodzików do lat 19 w kat. wagowej 75 kg z wynikiem 112,5 kg. zajął pierwsze miejsce i w kat. open młodzików do lat 19 zajął trzecie miejsce.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę