Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Nalot na dilerów z Łomży

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

7 osób podejrzanych o handel narkotykami zatrzymali policjanci. Dilerzy mieli działać przez kilka ostatnich miesięcy na terenie Łomży oraz gminy Zawady w powiecie białostockim. Czterech 18-latków, na wniosek Prokuratora Okręgowego w Łomży, decyzją Sądu Rejonowego w Łomży trafiło już na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Trzy kolejne osoby w wieku 20, 22 i 40-lat mają dozór policji.

Ujawniona w trakcie akcji plantacja 33 roślinek konopi indyjskich (fot. KWP Białystok)
Ujawniona w trakcie akcji plantacja 33 roślinek konopi indyjskich (fot. KWP Białystok)

Zatrzymań policjanci dokonywali w ubiegłym tygodniu. Akcję przeprowadzili funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością łomżyńskiej policji wspierani przez kolegów z KWP w Białymstoku. Z policyjnych ustaleń wynika, że zatrzymani mężczyźni mieli od końca ubiegłego roku na terenie Łomży oraz gminy Zawady prowadzić handel znacznymi ilościami narkotyków. Podczas zatrzymania, policjanci przejęli blisko 50 gramów marihuany, a w jednym z mieszkań ujawnili uprawę 33 roślinek konopi indyjskich. Ze wstępnych wyliczeń funkcjonariuszy między innymi wynika, że do dalszej sprzedaży mogło być wprowadzone przez jednego z nich co najmniej około 250 gramów ziela konopi. Policjanci szacują że działalność przestępcza podejrzanych mogła przynieść im zysk w łącznej kwocie co najmniej 15 tysięcy złotych.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę