Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Podwójny mistrz Polski

Dominik Seroka po raz kolejny był bezkonkurencyjny podczas rozgrywanych w Warszawie X Indywidualnych Mistrzostw Polski w Karate Fudokan. Seroka zdobył tytuł mistrzowski w konkurencji kata indywidualne, w której jest niepokonany już od 2007 roku, oraz w konkurencji kumite.

Dominik Seroka jest aktualnym Mistrzem Świata w konkurencji Kata i Fukugo. Obecnie prowadzi zajęcia karate dla dzieci i młodzieży w SP nr 4 w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę