Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Śniadowie

Główne zdjęcie
fot. Jacek Babiel

Osobówka i tir zderzyły się w Śniadowie. Z pierwszych informacji wynika, że jedna osoba – kobieta – jest ranna. Z uszkodzonego osobowego mercedesa wyciągali ją strażacy. Ruch na prowadzącej przez Śniadowo drodze Łomża - Ostrów Mazowiecka, który całkowicie zablokowany był przez kilkadziesiąt minut odbywa się już wahadłowo.

Do wypadku doszło około godz. 12.30 na skrzyżowaniu ulicy Szosowej, głównej ulicy prowadzącej przez Śniadowo – w ciągu drogi wojewódzkiej Łomża – Ostrów Mazowiecka, z ulicy Ostrołęcką.  Tir jechał w kierunku Ostrowi Mazowieckiej, a osobówka najprawdopodobniej wyjechała z drogi podporządkowanej. Kierującą osobowym mercedesem kobietę przewieziono do szpitala w Łomży.

Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku mają określić policjanci, którzy pracują na miejscu zdarzenia.

200829104429.jpg
Foto: fot. Jacek Babiel
Foto: fot. Jacek Babiel
Foto: fot. Jacek Babiel
Foto: fot. Jacek Babiel
Foto: fot. Jacek Babiel

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę