Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Komendant z Białegostoku

Główne zdjęcie
Jacek Adamski, przyszły komendant miejski policji w Łomży (fot. PUW)

Podinspektor Jacek Adamski - 37-letni naczelnik wydziału prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, zostanie nowym komendantem policji w Łomży. Informację oficjalnie potwierdza Andrzej Baranowski, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji. Nowy komendant jednostkę ma przejąć w najbliższy piątek. - Oczekujemy jeszcze na opinię starosty łomżyńskiego w tej sprawie - mówi Baranowski.

Podinspektor Jacek Adamski zastąpi na stanowisku komendanta miejskiego policji w Łomży inspektor Andrzeja Ryńskiego, który po niemal 5 latach szefowania łomżyńskim policjantom przechodzi na emeryturę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę