Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Piątnica zablokowana po wypadku

Motocyklista został ranny w wypadku do jakiego doszło po godz. 12. w Piątnicy. Jak przekazują świadkowie wypadku motocyklista jadąc od strony Marianowa szybko, środkiem jezdni, wyprzedzał kolumnę samochodów i uderzył w BMW wpuszczane przez kierowcę jednego z nich na drogę z parkingu przed Urzędem Gminy. Według pierwszych informacji stan rannego motocyklisty jest poważny. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia i przyczynę wypadku. Przejazd „61” przez Piątnicę odblokowano dopiero kwadrans po 13., ale rozładowanie gigantycznego korka musi trochę potrwać.

Motocykle to pasja, sposób na życie ale czasami także brawura, brak ostrożności i poszanowania przepisów prawa drogowego. Według policji najczęstszymi przyczynami wypadków spowodowanych przez motocyklistów jest niedostosowanie prędkości do warunków ruchu oraz nieprawidłowe wyprzedzanie.

Jadąc motocyklem kierowcy dużo bardziej są narażeni na skutki wypadków spowodowane brakiem ochrony, którą zapewnia samochód. Jak radzą policjanci dla własnego bezpieczeństwa, każdy motocyklista powinien zaopatrzyć się w profesjonalne ubranie, między innymi rękawice, kask motocyklowy i buty.

To już kolejny wypadek z udziałem motocyklisty w tym sezonie. W połowie marca zmarł w szpitalu 14-letni kierowca skutera, któremu osobówka zajechała drogę.

 

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę