Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Czad zabił starszego mężczyznę

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Prawdopodobnie zaczadzenie było przyczyną śmierci 83-latka w Mątwicy pod Nowogrodem. Ciało mężczyzny w jego domu znaleziono wieczorem. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, policję i straż pożarną, która miała sprawdzić czy do domu można wejść bezpiecznie. - Nasze urządzenia wykazały stężenie czadu w mieszkaniu i dopiero po przewietrzeniu go do środka bezpiecznie mogły wejść inne służby – mówi st. bryg. Jan Chludziński, zastępca komendanta PSP w Łomży.

Służby ratunkowe na miejsce zostały wezwane przed 19.00. Dwie osoby, które jako pierwsze weszły do domu i znalazły tam martwego mężczyznę, po czym wezwały na miejsce służby ratunkowe, miały objawy podtrucia czadem i ostatecznie zostały zabrane do szpitala na obserwację. Prawdopodobnie czad wydobywał się z piecyka gazowego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę