Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Złodziej w kantorze

Wykorzystując nieobecność personelu, ktoś wszedł wieczorem do kantoru w Galerii Veneda i skradł znajdujące się tam pieniądze. Policja potwierdza zdarzenie, ale szczegółów nie chce zdradzać. - Nieznany sprawca dostał się do pomieszczenia i skradł pieniądze w walucie polskiej i zagranicznej – podaje Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży.

Do zdarzenia doszło pomiędzy godziną 19.30 a 19.45. Policja o kradzieży została poinformowana trochę później. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i m.in. nagranie z monitoringu Galerii Veneda i teraz wyjaśniają okoliczności zdarzenia i ustalają sprawcę kradzieży. Ze względu na dobro śledztwa szczegółowych informacji policja nie chce podawać.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę