Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dwujezdniową Meblową zbuduje PBK

Główne zdjęcie
Meblowa od strony ul. Poznańskiej

Łomżyńska firma PBK podpisała umowę na budowę drugiej części ul. Meblowej. Za zbudowanie około 800 metrów dwujezdniowej ulicy od strony Poznańskiej zainkasuje ponad 7,2 mln zł. Wcześniej z podpisania z miastem umowy zrezygnowała firma Bik Projekt, która złożyła ofertę o około 300 tys zł niższą niż PBK.

Meblowa będzie najszerszą ulicą w Łomży. Poza dwiema jezdniami po bokach będzie miała chodniki, ścieżkę rowerową i dodatkowo jeszcze drogi serwisowe
Meblowa będzie najszerszą ulicą w Łomży. Poza dwiema jezdniami po bokach będzie miała chodniki, ścieżkę rowerową i dodatkowo jeszcze drogi serwisowe

Dwujezdniowa ulica Meblowa o długości 1540 metrów jest inwestycją niezwykle kosztowną. Wraz z całą infrastrukturą i wywłaszczeniami pochłonie nawet około 30 milionów złotych. Firma PBK, której prezes Wojciech Olechwierowicz podpisał w poniedziałek w ratuszu umowę z prezydentem Łomży Mieczysławem Czerniawskim już rozpoczęła budowę podobnej długości dwujezdniowej ul. Meblowej od strony Wojska Polskiego. Łącznie za budowa obu odcinków Meblowej (wraz z budową około 1,3 km czterech innych mniejszych dróg w rejonie ulic Meblowej i Ciepłej) miasto zapłaci PBK ponad 23 mln zł. 
Szeroka Meblowa ma połączyć Wojska Polskiego i Poznańską wiosną przyszłego roku.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę