Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Wielkie otwarcie Galerii Bursztynowej już wkrótce!

Mieszkańcy Łomży i okolic, chcący zrobić zakupy w markowych sklepach czy firmowych marketach, do tej pory musieli jeździć w tym celu do Białegostoku lub Warszawy. Już niebawem nie będzie takiej potrzeby, bo 29 maja w Ostrołęce otworzy swe podwoje Galeria Bursztynowa. Będzie to największy obiekt handlowy tego typu w promieniu 120 km od tego miasta, z 60. sklepami największych i najpopularniejszych marek oraz firm. Wielkie otwarcie Galerii potrwa od 29 maja do 5 czerwca. Ogrom atrakcji zaskoczy wtedy nawet najbardziej wybrednych: będą specjalne promocje, konkursy z nagrodami, prezenty dla klientów Galerii. Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiada się też Dzień Dziecka oraz koncert na zakończenie dni otwarcia z udziałem wielkich gwiazd.

Oficjalna maskotka Galerii Bursztynowej w Ostrołęce
Oficjalna maskotka Galerii Bursztynowej w Ostrołęce

Galeria Bursztynowa to sztandarowa inwestycja polskiej firmy Narev Inwestycje sp. z o.o. Imponujący architektonicznym rozmachem i funkcjonalnością gmach Galerii został wybudowany przy ulicy Gorbatowa w samym centrum Ostrołęki. Liczy łącznie 32.000 m² powierzchni, z czego aż 27.000 m² to powierzchnia najmu, czyli sklepy i inne lokale użytkowe. Do Galerii prowadzi aż pięć niezależnych wjazdów, a obszerny parking może pomieścić 800 samochodów. Inwestorzy oraz odpowiadająca za komercjalizację obiektu międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield nie bez przyczyny przygotowali tyle miejsc parkingowych, bowiem w Galerii znalazły swe miejsce sklepy najlepsze z najlepszych.
Lubiący się elegancko ubrać będą mieli do dyspozycji firmowe salony sieci odzieżowej H&M, firm Cropp, Diverse, House, Mohito, Martes Sport, Reserved, Sinsay czy firmy obuwniczej CCC. W zaprojektowanym z myślą o maksymalnej wygodzie klientów obiekcie będą też hipermarket Tesco, market budowlany i ogrodniczy OBI, drogeria Rossmann, salony ogólnopolskiej sieci RTV EURO AGD, operatora telekomunikacyjnego Orange oraz firmy Kolporter. Nie zabraknie też wielu innych sklepów, sieciowych kawiarni, apteki a nawet pralni. Dzięki temu Galeria Bursztynowa to jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym będzie można od razu zrobić najróżniejsze zakupy i załatwić wszelkie sprawunki, bez konieczności czasochłonnego i kosztownego przemieszczania się ze sklepu do sklepu po całym mieście. 
Galeria Bursztynowa nie będzie jednak tylko i wyłącznie jednym z najnowocześniejszych obiektów handlowych w kraju. 
– Po uruchomieniu Galerii będziemy się starali, aby była ona miejscem spotkań kulturalnych, miejscem różnych atrakcji dla dzieci i dla różnych grup mieszkańców – podkreśla Andrzej Brzózy, członek zarządu Narev Inwestycje sp. z o.o. – Galeria będzie żyła i myślę, że nie raz zaskoczy swoją ofertą!
Przedsmak tego, co będzie się działo w Galerii przez cały rok, będziemy mieli już w czasie wielkiego otwarcia, kiedy to jedna atrakcja będzie gonić drugą. Będą wśród nich liczne promocje, konkursy z nagrodami, pokaz mody oraz wyjątkowy Dzień Dziecka. Do klientów Galerii, witanych już przy wejściu przez maskotkę Bursztynowej – przesympatycznego misia, trafi również aż 5.000 upominków, zaś to wydarzenie bez precedensu zakończy wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd, w tym zespołu Piersi – legendy polskiej muzyki, autorów łączącego muzykę taneczną z bałkańskim folklorem przeboju „Bałkanica”.
Szczegółowy plan tych wszystkich atrakcji będzie można już niebawem znaleźć na stronie:

www.galeriabursztynowa.com.pl

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę