Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Wicemistrz AgroLigi pod Śniadowem

Wojciech i Patrycja Pruszkowscy ze wsi Stare Jemielite pod Śniadowem odebrali z rąk Prezydenta Bronisława Komorowskiego tytuł Wicemistrza AgroLigi 2013. Uroczystość odbyła się we wtorek w Pałacu Prezydenckim. Celem konkursu jest promocja rolników oraz firm potrafiących produkować bardzo dobre wyroby na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Rodzina Państwa Pruszkowskich zajmuje się produkcją mleka, wygrała wojewódzki etap konkursu, a w finale krajowym zajęła drugie miejsce. Gospodarstwo laureatów liczy ok. 100 ha i 190 krów.  Pruszkowscy do grajewskiego MLEKPOLU dostarczają około 1,5 mln litrów mleka rocznie. 
Konkurs AgroLiga organizowany jest na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, zaś na szczeblu krajowym - przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. we współpracy ze Stowarzyszeniem AgroBiznesKlub.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę