Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prezydent Czerniawski sam zgłosi kandydatów na członków nowego zarządu MPEC

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski

Anna Sobocińska, rzeczniczka prezydenta Łomży, oficjalnie w środę po południu potwierdziła wszystkie podawane przez nas we wtorek informacje dotyczące upływu kadencji zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. Jutro (w czwartek) ma zostać wybrany zarząd miejskiej spółki na nową kadencję. Jak przekazuje Sobocińska kandydatów na członków zarząd zgłasza prezydent, a zatwierdza Rada Nadzorcza spółki.

Oto odpowiedzi na pytania dotyczące zarządu MPEC jakie otrzymaliśmy od rzecznika prasowego prezydenta Łomży
Oto odpowiedzi na pytania dotyczące zarządu MPEC jakie otrzymaliśmy od rzecznika prasowego prezydenta Łomży

Na czwartek zwołano posiedzenia Zgromadzenia Wspólników MPEC oraz Rady Nadzorczej. Zgodnie z procedurą najpierw Zgromadzenia Wspólników czyli jednoosobowo prezydent Łomży ma skwitować ubiegłoroczne działania „starego” zarządu, po czym Rada Nadzorcza formalnie musi wybrać „nowy” zarząd. 
- Prezydent zgłasza kandydatów (na członków zarządu – dop. red.), zatwierdza Rada Nadzorcza – podaje Anna Sobocińska odpowiadając na nasze poniedziałkowe pytania w tej sprawie. 
Na razie nie wiadomo ilu kandydatów na członków zarządu zgłosi prezydent. Zgodnie z regulaminem zarząd MPEC-u może liczyć od jednej do trzech osób. Początkowo miejska spółką kierował zarząd dwuosobowy, ale od 10 lat składa się on z trzech członków.

zobacz: Będzie zmiana we władzach MPEC?


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę