Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Błyskawiczna kara dla Estończyka, który szalał na „61”

Karą 1500 złotych oraz rocznym zakazem prowadzenia pojazdów na terytorium Polski ukarał sąd w Grajewie estońskiego kierowcę ciężarówki, który we wtorek rano „szarżując” na krajowej 61 pod Szczuczynem zmusił kierowców dwóch innych samochodów do ucieczki do rowów. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a pirata jadącego w kierunku Łomży zatrzymali policjanci.

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 7.00 rano na odcinku Obrytki – Szczuczyn. Jadący w kierunku Łomży kierowca ciężarówki z lawetą na estońskich numerach rejestracyjnych, nie zważając na stwarzane zagrożenie, wyprzedzał na skrzyżowaniu i podwójnej linii ciągłej poruszającego się przed nim tira. Widząc jadący na czołówkę samochód, jadący z przeciwnego kierunku, 28-letni kierujący volvo i 24-letni mężczyzna siedzący za kierownicą busa, unikając zderzenia gwałtownie hamowali i zjechali do rowu. 
Zaalarmowani policjanci szybko ujęli pirata drogowego. Mężczyzna została zatrzymany w policyjnym areszcie i dziś w trybie przyspieszonym stanął przez grajewskim sądem, który ukarał go 1500 złotych grzywny i rocznym zakazem prowadzenia pojazdów na terytorium Polski.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę