Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Burmistrz Stawisk znów przed sądem

Kolejną sprawą burmistrza Stawisk zajmie się sąd. Akt oskarżenia przeciwko Markowi W. skierowała kolneńska prokuratura. Zarzuca mu, że prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Grożą mu za to dwa lata więzienia.

Chodzi o zdarzenie ze stycznia 2014 roku. Burmistrz miał spowodować kolizję jadąc służbową skodą. Według policji miał ok. 2 promili alkoholu w organizmie. Marek W. został wtedy zatrzymany przez policję na 48 godzin i zgodnie z decyzją prokuratora zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Burmistrz Stawisk odpowiada też przed sądem w sprawie innej kolizji drogowej. Doszło do niej w lipcu 2012 roku. Wtedy Marek W. również miał kierować służbowym samochodem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę