Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Piotr Łobodziński najszybszy na schodach w Grand Prix of Poland i Qatar

Główne zdjęcie
Piotr Łobodziński najszybszy na schodach w Grand Prix of Qatar

Zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża Piotr Łobodziński, ubiegłoroczny zdobywca Pucharu Świata w biegach po schodach świetnie rozpoczął nowy sezon. Najpierw – dwa tygodnie temu – nie miał sobie równych w Warszawie w Biegu na Szczyt Rondo 1 mającego miano Towerrunning Grand Prix of Poland, a w ten weekend zwyciężył w Grand Prix of Qatar poprawiając rekord trasy i umacniając się na pozycji lidera Pucharu Świata.

W Warszawie Piotr Łobodziński w finale wypracował aż 20 sekundową przewagę nad drugim na mecie reprezentantem Niemiec - Christianem Riedlem. Natomiast w biegu na 51 piętro hotelu Torch Tower w Katarze jego przewaga nad drugim zawodnikiem wyniosła aż 23 sekundy. Łobodziński 1304 stopnie pokonał w 6 minut i 14 sekund, co jest wynikiem o 18 sekund lepszym od dotychczasowego rekord trasy, który przed rokiem ustanowił utytułowany Thomas Dold. 
- Jestem bardzo zadowolony z tych startów oraz obecnej mojej dyspozycji – mówi Piotr Łobodziński. - Mam nadzieję, że forma będzie szła tylko w górę i w konfrontacji z mocnymi zawodnikami z Australii na początku maja w Taipei nie zawiodę.
Najbliższy start „łomżyńskiego” zawodnika w Towerrunning World Cup już w najbliższą niedzielę w Tallinie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę