Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Aerobik w przedszkolu

Każdy wie, że ruch jest bardzo ważny dla prawidłowego rozwoju. Dzieci również, dlatego też w grupie dzieci pięcoletnich i sześcioletnich prowadzone są zajęcia aerobiku.

Proste kroki oraz ćwiczenia wzmacniające mięśnie ciała, wykonywane są do rytmicznej muzyki, która łatwo wpada w ucho. Na zajęciach rytm, tempo oraz styl ćwiczeń dostosowany jest do możliwości fizycznych dziecka. Dodatkowym atutem tych zajęć jest zintegrowanie i wyrobienie umiejętności współżycia w grupie, Takie zajęcia pokazują jak łatwo można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 27 marca 2014 21:30
Data ostatniej edycji: pt, 28 marca 2014 12:37:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę