Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Targi Pracy dla Osób z Niepełnosprawnością

W Łomży po raz pierwszy odbyły się Targi Pracy dla Osób z Niepełnosprawnością. Wzięło w nim udział około 20 firm. Pomysł imprezy wziął się z potrzeby, ponieważ w powiecie łomżyńskim jest około 7 tys. osób niepełnosprawnych i wiele z nich poszukuje zatrudnienia - mówi dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Edward Jarota.

Dlatego też PCPR wspólnie z Fundacją Aktywizacja i Powiatowym Urzędem Pracy zaprosił do sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży kilkadziesiąt firm zainteresowanych zatrudnianiem osób z orzeczoną niepełnosprawnością.

Z oferty skorzystały także setki poszukujących pracy - na miejscu mogli zapoznać się z ofertą konkretnych firm lub po prostu zostawić u organizatorów imprezy swoje CV na wypadek, gdyby pojawili się inni zainteresowani pracodawcy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę