Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Kobieta spaliła się w zniszczonym aucie

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

36-letnia kobieta zginęła po zderzeniu kierowanego przez nią fiata cinquecento z oplem. Po wypadku auto, którym jechała kobieta stanęło w płomieniach. Do tragicznego wypadku drogowego doszło we wtorek rano na krajowej 61 w okolicach Bargłowa Kościelnego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia ma być 25–letni kierowca opla, obywatel Litwy, który z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia samochodów. Policjanci poszukują świadków tego wypadku.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak podaje policja uczestniczący w zdarzeniu obcokrajowiec doznał ogólnych potłuczeń ciała i został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań do wyjaśnienia sprawy. 
Policja apeluje do wszystkich osób, które w dniu 25 marca 2014 roku, około godziny 9.00 podróżowały drogą krajową nr 61, na odcinku drogi Bargłów Kościelny - Rajgród i mogły być świadkami tego tragicznego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie, przy ulicy K. Brzostowskiego 6, bądź pod nr telefonu 87 643 93 33.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę