czwartek, 21 lutego 2019 napisz DONOS@

Kobieta spaliła się w zniszczonym aucie

36-letnia kobieta zginęła po zderzeniu kierowanego przez nią fiata cinquecento z oplem. Po wypadku auto, którym jechała kobieta stanęło w płomieniach. Do tragicznego wypadku drogowego doszło we wtorek rano na krajowej 61 w okolicach Bargłowa Kościelnego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia ma być 25–letni kierowca opla, obywatel Litwy, który z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia samochodów. Policjanci poszukują świadków tego wypadku.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak podaje policja uczestniczący w zdarzeniu obcokrajowiec doznał ogólnych potłuczeń ciała i został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań do wyjaśnienia sprawy. 
Policja apeluje do wszystkich osób, które w dniu 25 marca 2014 roku, około godziny 9.00 podróżowały drogą krajową nr 61, na odcinku drogi Bargłów Kościelny - Rajgród i mogły być świadkami tego tragicznego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie, przy ulicy K. Brzostowskiego 6, bądź pod nr telefonu 87 643 93 33.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę