Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

PiS z Łomży do PE wystawia Agnieszkę Muzyk

Dr Agnieszka Muzyk, pracownik Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, oraz wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży jest łomżyńską kandydatką Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego. Najprawdopodobniej na liście PiS w okręgu obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie zajmie miejsce 6 lub 7.

Agnieszka Muzyk z Łomży ma 43 lata. To doktor socjologii, zastępca kierownika Wydziału Badań i Analiz Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, oraz adiunkt Instytutu Społeczno - Humanistycznego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Była już kandydatką PiS w przedterminowych wyborach do sejmiku województwa podlaskiego w 2007 roku.

Lokomotywą wyborczą, czyli „jedynką” na liście PiS został pochodzący z Warszawy dr hab. Karol Karski. To były wiceszef ministerstwa spraw zagranicznych. Obecnie jest kierownikiem Zakładu Międzynarodowego Prawa Publicznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. 
Tuż za nim znalazł się poseł Dariusz Piontkowski z Białegostoku, były marszałek województwa podlaskiego. Listę PiS w ma zamykać kolejny parlamentarzysta z regionu - Jarosław Zieliński z Suwałk, były wiceminister edukacji oraz spraw wewnętrznych i administracji.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę