Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Problem z przebudową basenu

Basen przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży powinien być przebudowany. Wszystko przez brak jednego brodzika do dezynfekcji, który jest niezbędny ze względu na przepisy sanitarne. Dopóki go nie będzie, odwiedzający pływalnię nie mogą korzystać ze wszystkich atrakcji, kupując jeden bilet.

Problemem jest brak możliwości dezynfekcji nóg przy przejściu ze strefy spa na piętrze do części z basenem na parterze - mówi dyrektor MOSiR-u Sławomir Grygo. Basen został wybudowany przy wsparciu środków unijnych i przez kilka lat od zakończenia budowy nie można w nim nic zmieniać.

Dlatego pracownicy MOSiR-u poprosili prezydenta Łomży, żeby zwrócił się z prośbą o zgodę na przebudowę do Urzędu Marszałkowskiego. Jeżeli urzędnicy zgodzą się na modyfikację, brodzik zostanie wybudowany w czasie wakacyjnej przerwy technicznej.

Po zakończeniu prac odwiedzający basen będą mogli korzystać ze wszystkich atrakcji przy zakupie jednego biletu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę