Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zajęcia otwarte w grupie II

W środę 12 marca, przedszkolaki z grupy II wzięły udział w spotkaniu: „Kolorowe zabawy sportowe” . Ćwiczenia gimnastyczne wykonywali wspólnie: dzieci oraz ich rodzice.

 

Zajęcia rozpoczęła wspólna zabawa. Następnie, zgromadzeni zostali podzieleni  na 4 kolorowe grupy. Wprowadzeniem do głównej części zajęć było wspólne układanie pociętych obrazków w całość. Główna część spotkania opierała się na ćwiczeniach w parach i wykonaniu zestawu ćwiczeń z balonem. Następnie przedszkolaki i ich rodzice wzięli udział w krótkich mini zawodach. Spotkanie zakończono zabawą z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz wspólną pracą plastyczną. Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za uczestnictwo w spotkaniu i wręczyła każdej rodzinie pamiątkowy dyplom.
Po zajęciach w ramach pedagogizacji rodziców odbyło się spotkanie z lekarzem pediatrą, Panią Martą Jałbrzykowską, która przedstawiła prezentację dotyczącą rozwoju dziecka czteroletniego.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 18 marca 2014 22:25
Data ostatniej edycji: pt, 28 marca 2014 13:41:32

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę