Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Karambol na Legionów

Cztery samochody osobowe na warszawskich numerach rejestracyjnych uczestniczyły w karambolu jaki w piątkowe popołudnie wydarzył się na Alei Legionów w Łomży. Na szczęści nikt z kierowców ani pasażerów aut nie ucierpiał, ale były utrudnienia w ruchu.

Do kolizji doszło około godz. 16.00 na wysokości dworca PKS. Samochody jechały od strony centrum w kierunku Konarzyc. Prawdopodobnie sprawcą kolizji był kierowca osobowego renaulta, który uderzając w tym poprzedzającej go nissana qashqai zainicjowała akcję domina - nissan uderzył w skodę super-b, a ta w bmw.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę