niedziela, 17 lutego 2019 napisz DONOS@

Na dwóch gazach gnał do do pracy

Ponad 130 km/h na liczniku samochodu i 1,8 promila alkoholu w sobie miał 39-letni mieszkaniec Zambrowa zatrzymany dziś rano przez patrol drogówki. Zatrzymano go bo o 61 km przekroczył dozwolona prędkość. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że spieszy się do pracy na ranną zmianę.

Zdarzenie miało miejsce dziś około godziny 6:30 na drodze krajowej numer osiem w rejonie miejscowości Krajewo Korytki po Zambrowem. Patrolujący drogę policjanci postanowili zatrzymać do kontroli drogowej pędzące osobowe renault. Samochód w miejscu ograniczenia prędkości do 70 km/h jechał z prędkością 131 km/h. Okazało się, że 39-letni kierowca, mieszkaniec Zambrowa, nie tylko przekroczył dozwoloną prędkość, ale był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,8 promila alkoholu. Mężczyzna, który tłumaczył, że spieszy się do pracy na ranną zmianę, został zatrzymany przez policję. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę