Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Na dwóch gazach gnał do do pracy

Ponad 130 km/h na liczniku samochodu i 1,8 promila alkoholu w sobie miał 39-letni mieszkaniec Zambrowa zatrzymany dziś rano przez patrol drogówki. Zatrzymano go bo o 61 km przekroczył dozwolona prędkość. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że spieszy się do pracy na ranną zmianę.

Zdarzenie miało miejsce dziś około godziny 6:30 na drodze krajowej numer osiem w rejonie miejscowości Krajewo Korytki po Zambrowem. Patrolujący drogę policjanci postanowili zatrzymać do kontroli drogowej pędzące osobowe renault. Samochód w miejscu ograniczenia prędkości do 70 km/h jechał z prędkością 131 km/h. Okazało się, że 39-letni kierowca, mieszkaniec Zambrowa, nie tylko przekroczył dozwoloną prędkość, ale był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,8 promila alkoholu. Mężczyzna, który tłumaczył, że spieszy się do pracy na ranną zmianę, został zatrzymany przez policję. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę