Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadek na Senatorskiej

Kobieta została ranna w wypadku do jakiego doszło rano na skrzyżowaniu ulic Senatorskiej i Zielonej w Łomży. Kierująca fiatem punto kobieta najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulica Senatorską w dół kierowcy volkswagena passata.

Do zderzenia samochodów doszło około godz. 8.00. Po wypadku punto uderzyło jeszcze w ogrodzenie pobliskiej posesji. Ranną kierującą fiatem z uszkodzonego samochodu pomagali wyciągać strażacy. Kobieta została zabrana do szpitala.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę