Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Szykuje się zmiana w komendzie

Główne zdjęcie
Inspektor Andrzej Ryński, komendant KMP w Łomży

Będzie zmiana na stanowisku komendanta miejskiego policji w Łomży – wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Szefujący komendą inspektor Andrzej Ryński ma przejść na emeryturę. Na razie, od połowy grudnia ubiegłego roku, komendant jest na zwolnieniu lekarskim. Zwolnienie to kończy mu się pod koniec marca, a według nieoficjalnych informacji zmiana na stanowisku komendanta w Łomży ma nastąpić w kwietniu. Oficjalnie, póki co, nie ma potwierdzenia tych informacji.

- Nie mam żadnej wiedzy, żeby wpłynął raport, o tym że komendant Ryński wybiera się na emeryturę – mówi podinsp. Andrzej Baranowski rzecznik prasowy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. 
A formalnie taki raport musi złożyć na ręce komendanta wojewódzkiego każdy chcący przejść na emeryturę komendant miejski lub powiatowy. 
Inspektor Andrzej Ryński komendantem w Łomży został w lipcu 2009 roku. Nieoficjalna informację, że to on zostanie nowym komendantem miejskim w Łomży podaliśmy dwa miesiące wcześniej. Dodajmy, że inspektor Ryński obejmując komendę w Łomży miał 50 lat życia, 28-lat kariery w Policji i już wówczas pełne uprawnienia do przejścia na emeryturę. 
W połowie grudnia 2013 roku komendant Ryński uległ wypadkowi. Doznał poważnego złamania nogi i przez dłuższy czas przebywał w szpitalu. Od tego czasu komendą kieruje jego jedyny zastępca mł. insp. Robert Górecki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę