Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Tirem na dwóch gazach

Błyskawiczny proces i wyrok - 1700 złotych grzywny oraz dwuletni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na terenie Polski. Taki los spotkał 47-letniego Łotysza, który pijany jechał tirem krajową ósemką w okolicy Zambrowa. Mężczyzna, kierujący ciężarowym volvo z naczepą w poniedziałek rano został zatrzymany przez policję za przekroczenie dozwolonej prędkość.

Okazało się, że to w sumie niewielkie wykroczenie wobec faktu, że kierowca tira był pijany. Łotysz miał w organizmie blisko promil alkoholu. Jeszcze wczoraj mężczyzna stanął przed sądem w Zambrowie i został skazany. Jak przekazuje oficer prasowy policji w Zambrowie za popełnione czyny Łotysz został ukarany przez sąd grzywną w wysokości 1700 złotych oraz otrzymał dwuletni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na terenie Polski.

Także wczoraj policjanci z Zambrowa zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Tym razem to Polak, 49-letni mieszkaniec miasta, kierował osobowym fordem mając 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Także i on za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę