Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Złomiarze wpadli na gorącym uczynku

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z jednej z posesji w Łomży ukradli pół kilometra przewodu miedzianego. Jednego ze złodziei policjanci złapali gdy, bezpośrednio po kradzieży próbował uciec z łupem. Okazało się, że 28-letni mężczyzna był pijany. W pobliżu posesji, z której ukradli zwój przewodu policjanci znaleźli samochód, którym poruszali się złodzieje, a w środku był m.in. rachunek ze skupu złomu.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Policja została poinformowana, że na terenie jednej z posesji może dojść do kradzieży. Gdy radiowóz zbliżył się do wskazanego miejsca przy ogrodzeniu posesji policjanci zauważyli mężczyznę. Chwilę później przez ogrodzenie coś zostało przerzucone, a następnie przeskoczył jeszcze jeden człowiek. Policjanci chcieli zatrzymać mężczyzn, ale ci zaczęli uciekać rozdzielając się. Pościg ruszył więc za tym, który miał łup i po chwili został on dogoniony i zatrzymany. Okazało się, że 28-letni mieszkaniec Łomży uciekał z półkilometrowym zwojem miedzianego kabla. Był pijany – badanie alkomatem wykazało promil alkoholu. Złodziej trafił do policyjnej izby zatrzymań. Ze złapaniem drugiego ze złodziei nie było problemu. 18-letni mężczyzna, był dobrze znany funkcjonariuszom i został zatrzymany w poniedziałek. Obaj przyznali się do kradzieży kabla wartego około tysiąca złotych. 
Właściciel posesji mówił policji, że kable z jego posesji były kradzione już od listopada, a łącznie swoje straty wycenił na około 6 tysięcy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę