Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Monika Marcińczyk ponownie Mistrzynią Polski Młodzików w szachach klasycznych

Monika Marcińczyk z Klubu Szachowego MARATON została Mistrzynią Polski Młodzików w szachach klasycznych. W zakończonych w Jastrzębiej Górze Mistrzostwach łomżyńska szachistka uzyskała 7,5 pkt z 9 partii, co dało jej pierwsze miejsce i tytuł Mistrzyni Polski. - Cieszymy się bardzo z tego sukcesu, bo pokazuje on, że nasza praca ma sens i przynosi efekty – mówi Vafy Mammadov trener Moniki Marcińczyk.

Ogółem w finale Mistrzostw Polski Młodzików, rozegranym w dniach 2-9 marca 2014 roku w Jastrzębiej Górze, wzięło udział 62 najlepsze polskie szachistki z roczników 2005 i 2004.
- Monika od początku była faworytką rozgrywek. Startowała z numerem jeden i wspaniale udźwignęła ten ciężar – cieszy się Grzegorz Kotarski, prezes łomżyńskiego MARATON-u.
Dla Moniki Marcińczyk zwycięstwo w Jastrzębiej Górze to drugi w jej krótkiej karierze tytuł Mistrzyni Polski w szachach klasycznych. Poprzednio Monika wygrała Finał w 2012 roku, a w roku ubiegłym, grając jako młodszy rocznik, zajęła 4. miejsce będąc jednocześnie najlepszą zawodniczką wśród swoich rówieśniczek.

W Mistrzostwach Polski Młodzików, oprócz Moniki udział wzięła również Malwina Szewczyk z MUKS ŁASz Leonardo i koleżanka klubowa naszej Mistrzyni Karolina Chojnowska. Dla Malwiny, która z wynikiem 5,5 pkt zajęła 17. miejsce był to już kolejny występ na Mistrzostwach. Karolina, która po raz pierwszy wzięła udział w imprezie tej rangi i bardzo się stresowała, uzyskała 4,5 pkt i zajęła 31. miejsce.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę